Meble Katowice Kuchnie Katowice Wnętrza Katowice
Nowy Rozdzień?
Budynek Galerii Handlowej
Newsletter

Newsletter

Chcesz być na bieżąco informowany o wszystkich promocjach i wydarzeniach związanych z galerią handlową Nowy Rożdzień? Wystarczy że podasz nam swój
adres e-mail.


O nasć
Galeria NOWY ROŹDZIEŃ to prestiżowy obiekt handlowy o powierzchni 8000 m2. Asortyment oferowany w naszej galerii jest bardzo zróżnicowany, znajdziemy w niej nie tylko meble ale również kuchnie, łazienki, elementy dekoracyjne, podłogi, drzwi i sprzęt wellness.

Doskonała lokalizacja połączona z nowoczesnością i komfortem galerii, jak również bezkonkurencyjna jakość oferowanych produktów, gwarantuje Państwu możliwość dokonania zakupów w jednym miejscu na nieosiągalnym dotychczas poziomie luksusu.

Atutem naszej firmy są wyselekcjonowani dostawcy oraz miły i wykwalifikowany zespół doradców w każdym ze sklepów, który udzieli Państwu wszelkich informacji na temat oferowanych produktów i będzie służył fachową radą w wyborze mebli oraz doborze dodatków.

Galeria Nowy Roździeń to miejsce, w którym każdy znajdzie coś co sprawi że jego wnętrze zyska nowy, niepowtarzalny styl.
O nas

Nowy Roździeń - Strona główna - Aktualności - Promocje - O nas - Galeria Zdjęć - Nasze sklepy - Kontakt
Copyrights © 2011 Nowy Roździeń. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projektowanie i tworzenie stron internetowych Orko Group

Logo Orko Group